O nas

Kancelaria doradztwa podatkowego Warszawa

Nasza kancelaria doradztwa podatkowego TAXBERG jest zorientowana na dostarczanie profesjonalnego sprawnego i kompleksowego wparcia w zakresie prawa podatkowego. Nasz zespół swoim działaniem wspiera zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorców pomagając w rozwiązywaniu zawiłości prawa podatkowego.

Kancelaria doradztwa podatkowego TAXBERG odnosi sukcesy w sporach toczonych przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi. Dla naszych klientów udało się odzyskać znaczne kwoty. Naszym celem jest jednocześnie zapewnienie poczucie bezpieczeństwa w trakcie toczącego się sporu. Nasi klienci skorzystali również z rozwiązań pomagających w legalny sposób płacić niższe podatki.

Swoje działania opieramy przede wszystkim o profesjonalną i kompleksową wiedzę, która jest wspierana przez doświadczenie zawodowe zdobyte w trakcie pracy w wielu obszarach działania organów administracji skarbowej. Te cechy pozwalają nam wspierać naszych klientów we wszystkich aspektach relacji z organami administracji skarbowej dostarczając najbardziej optymalnych rozwiązań.

Profesjonalne, sprawne i kompleksowe wparcie w zakresie prawa podatkowego.

Ludzie mogą zapomnieć, co powiedziałeś, mogą zapomnieć, co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego, jak się dzięki Tobie poczuli.

Maya Angelou

Nasz zespół

Marcin Kopczyk: doradca podatkowy specjalizujący się w reprezentowaniu podatników przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Zajmował stanowiska kierownicze w strukturach Krajowej Administracji Skarbowej. Były członek komisji egzaminacyjnej do spraw doradztwa podatkowego.

Radosław Borowski: praktyk w zakresie podatku od towarów i usług. Zajmował stanowiska kierownicze w strukturach Krajowej Administracji Skarbowej. Wykładowca akademicki, trener prowadzący szkolenia w zakresie tematyki podatkowej.

Dobre biura rachunkowe dbają o wysoki poziom obsługi oraz o bezpieczeństwo swoje i swoich klientów.